Home » Nieuws » Burgemeester stopt 1 december

Burgemeester stopt 1 december

Burgemeester stopt 1 december

Burgemeester Jan Heijkoop maakte tijdens de gemeenteraadsvergadering van 4 juli bekend dat hij zijn taken als burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht op 1 december van dit jaar neerlegt.

Jan Heijkoop, 69 jaar, is ruim 10 jaar burgemeester van onze gemeente. In Nederland moeten burgemeesters hun taken neerleggen als zij 70 jaar zijn. Jan: “Ik heb eerder al gedacht aan stoppen, maar werd gevraagd te blijven tot na de verkiezingen en het installeren van de nieuwe gemeenteraad. Dat doe ik dus tot 1 december. Ik heb het hier naar mijn zin.”

Procedure

Na het zomerreces gaan de fractievoorzitters met Commissaris van de Koning Jaap Smit in gesprek over hoe voor onze gemeente het best een nieuwe burgemeester gevonden kan worden en wie tijdelijk burgemeester is na het vertrek van Jan Heijkoop.

Privacy | Cookies    © 2021 Uitgeverij De Brug - Xebius Media Groep

Ontvang elke week het laatste nieuws en De Brug per mail
Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief van Weekblad De Brug en ontvangt elke week de edities in uw mailbox.
Ontvang elke week het laatste nieuws en De Brug per mail
Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief van Weekblad De Brug en ontvangt elke week de edities in uw mailbox.
Terug naar boven.