Afbeelding

Elvis in de Pieterman

Lokaal

Geboren en opgegroeid als blanke jongen in een zwarte wijk kreeg Elvis Presley een bijzonder voorbeeld als kind. Met zijn ‘zwarte moves‘ in zijn manier van dansen maakte hij zijn moeder aan het lachen. De zang in de kerk van B.B. King en Mehelia Jackson vond hij prachtig, Maar het was de tijd dat alles wat met de ‘zwarte’ cultuur verbonden was minderwaardig was. 

Niet voor Elvis. Hij zong met veel plezier de gospels, maar ook de blues. (Helaas probeerden ze in dienst een nette Amerikaan van hem te maken, met alle gevolgen van dien.) Gelukkig kunnen we nog wel genieten van zijn mooie liederen, door oude opnames of gezongen door o.a. Maarten Teekens.

Zondagmiddag 23 april van 14.00 uur tot 16.00 uur is De Pieterman weer open voor een kopje koffie of thee met. En om 14.30 uur komt MAARTEN TEEKENS voor en met ons zingen. Gospels van Elvis, maar ook andere prachtige liederen uit die tijd.