Sommige verhalen verdienen het om gedeeld te worden
Sommige verhalen verdienen het om gedeeld te worden Lucas van Krimpen

Oproep: bijzondere verhalen gezocht!

Lokaal

Iedere inwoner heeft zijn of haar eigen verhaal en soms zitten er verhalen tussen die het waard zijn om gedeeld te worden. Daarom is de redactie van De Brug op zoek naar inwoners met een bijzonder, persoonlijk of inspirerend verhaal voor een nieuwe rubriek in de krant.

Het kan gaan om iemand met een opvallende hobby, een bijzondere prestatie, vrijwilligerswerk, een uniek beroep of een ervaring die indruk maakt. Het hoeft ook niet alleen te gaan om grote gebeurtenissen, maar juist lokale verhalen uit het dagelijks leven die het verdienen om verteld te worden.

Kent u iemand met zo’n verhaal? Of wilt u zelf uw verhaal delen?
Dan komen wij graag in contact. U kunt in een korte toelichting aangeven om wie het gaat, waar het verhaal over gaat en wat dit zo’n bijzonder verhaal maakt.

Vermeld in de mail ook de contactgegevens van de betreffende persoon, zodat wij contact kunnen opnemen via de mail of telefoon.

Tips en reacties kunnen worden gestuurd naar:
redactie@weekbladdebrug.nl of 078 - 681 27 33