
Jongeren hoeven nooit meer te zoeken naar tijdelijk- of vakantiewerk
AlgemeenDeze zomer heeft Amber Rosman uit Heerjansdam, de kans gekregen om deel te nemen aan het project Zomerondernemer van stichting The New Entrepreneur (gesponsord door de RABOBANK). Ondernemerschap zit bij haar in het bloed.
Sinds ze afgelopen jaar verhuisd is naar Gran Canaria om daar het vwo-diploma te behalen, volg ze daar het vak Business Studies. Dit heeft Amber aangespoord om deze zomer zich verder te ontwikkelen in dit vak. Zodoende kwam Zomerondernemer op haar pad. Ze kreeg een startkapitaal van €100,- en onder meer workshops en professionele coaching. Dit alles om haar bedrijf TeenJobs verder te ontwikkelen en tot een succes te maken.
Deze zomer heeft Amber Rosman uit Heerjansdam, de kans gekregen om deel te nemen aan het project Zomerondernemer van stichting The New Entrepreneur (gesponsord door de RABOBANK). Ondernemerschap zit bij haar in het bloed. Sinds ze afgelopen jaar verhuisd is naar Gran Canaria om daar het vwo-diploma te behalen, volg ze daar het vak Business Studies. Dit heeft Amber aangespoord om deze zomer zich verder te ontwikkelen in dit vak. Zodoende kwam Zomerondernemer op haar pad. Ze kreeg een startkapitaal van €100,- en onder meer workshops en professionele coaching. Dit alles om haar bedrijf TeenJobs verder te ontwikkelen en tot een succes te maken.
Het is voor jongeren, tussen de 14 en 20 jaar, heel lastig om tijdelijk werk te vinden. De grote, bekende vacaturesites bieden allerlei banen aan maar jammer genoeg zijn zij vooral gericht op studenten en volwassenen. De scholieren, tussen de 14 en 20 jaar, zonder diploma, maar natuurlijk met veel motivatie om te werken komen nauwelijks aan de bak. Maar lekker op vakantiegaan, of een dagje weg, daar heb je natuurlijk wel geld voor nodig. En ook bedrijven zijn op zoek naar deze gemotiveerde tijdelijke arbeidskrachten. TeenJobs biedt hiervoor de oplossing. Wil je nooit meer op zoek zijn naar vakantiewerk en tijdelijk werk, klinkt eigenlijk te mooi om waar te zijn, maar is vanaf 1 maart 2019 wel degelijk mogelijk. Het komende half jaar wordt Teenjobs verder door ontwikkeld om in het voorjaar van 2019 te kunnen beginnen met het aan elkaar koppelen van jongeren en bedrijven.
Wil je meer weten of je alvast aanmelden voor tijdelijk werk in 2019? Stuur dan een e-mail naar amber@teenjobs.nl






