
Hoe verdubbelen we het aantal vrijwilligers in 2021?
AlgemeenOp 18 januari is de publiekscampagne van Mensen maken Nederland gestart. In heel Nederland zullen tijdens het jaar van de vrijwillige inzet 2021 vrijwilligers gevierd worden. In Zwijndrecht neemt Zwijndrechtvoorelkaar het voortouw met de actie ‘Mensen maken Zwijndrecht. Zij roepen vrijwillige helden op om zich te laten interviewen en organiseren een borrel waar men online kan kennismaken met andere vrijwilligers en potentieel vrijwilligerswerk.
Er zijn al velen lokale helden
Er zijn in Zwijndrecht al velen vrijwilligers actief die samen heel wat uur aan vrijwilligerswerk doen per jaar. Deze lokale helden maken samen Zwijndrecht mooier, socialer, groener, diervriendelijker of gewoon gezelliger. Deze vrijwilligers worden opgeroepen om hun verhaal te vertellen aan Melanie Barbier, coördinator van Zwijndrechtvoorelkaar.
Toch missen we jou nog
Ondanks de mooie aantallen vrijwilligers zijn er op Zwijndrechtvoorelkaar nog altijd open hulpvragen. Zo is er nog behoefte aan diversen maatjes zoals taalmaatjes, maatjes om samen te bewegen of gewoon maatjes waarmee je het nog gezelliger kunt maken! Ook maatjes voor klusjes of voor vervoer worden altijd veelvuldig gevraagd.
VrijMiBo
Om de bestaande vrijwilligers te bedanken en nieuwe vrijwilligers een kans te geven kennis te maken met andere vrijwilligers en organisaties, organiseert Zwijndrechtvoorelkaar de VrijwilligersMixBorrel. Samen zal er gebrainstormd worden over hoe Zwijndrecht in 2021 het aantal vrijwilligers kan verdubbelen. Met deze prikkelende, ambitieuze vraag dwingt Zwijndrecht zichzelf en alle aanwezigen om creatief te denken. Alle vrijwilligersorganisaties, vrijwilligers die wel of niet bij een organisatie zijn aangesloten en andere mensen die een steentje bij willen dragen zijn van harte uitgenodigd.
Wil jij geïnterviewd worden of op de online borrel aanwezig zijn?
Kijk op www.zwijndrechtvoorelkaar.nl/mensen-maken-zwijndrecht om je aan te melden.




