
Ambachtse DJ LILS onderdeel van wereldrecordpoging
Algemeen245 Harder Styles dj’s hebben meer dan 10 dagen lang, 245 uren non-stop live opgetreden tijdens de langste Harder Styles dj-Marathon Livestream van de wereld waaronder DJ LILS (Jelle van Snek) uit Hendrik-Ido-Ambacht. Hier heeft hij een hoop van zijn eigen muziek gedraaid waaronder zijn nieuwste plaat: Back To Life die sinds eind augustus te streamen is. Deze zijn, net zoals zijn andere liedjes, te vinden op Spotify en om op de hoogte te blijven kun je hem volgen op Instagram onder @djlils.
De clubs en festivals in Nederland mochten weer open na een periode van 1,5 jaar. Dit was helaas maar voor hele korte duur. De organisatoren van festivals, evenementen en dj’s hebben een uitdagende tijd achter de rug. Om de dj’s een hart onder de riem te steken en het uitgaanspubliek entertainment te geven, hebben de titelhouders (Anthony Donner en Amrish Raghosing) van de langste DJ Marathon voor de hardere stijlen (7 dagen non-stop draaien) hun eigen wereldrecord verbroken. Met meer dan 10 dagen (245 uren in totaal) non-stop liveoptredens met 245 dj’s die zowel uit Nederland als buitenland naar de studio in DJ School Alphen in Alphen aan de Rijn komen voor hun deelname. LILS uit Hendrik-Ido-Ambacht heeft op één van de tien dagen gedraaid.
De titelhouders hebben het nu nog groter, langer en uitbundiger aangepakt! Voor 10 dagen lang hebben ze onafgebroken Hardstyle, hardcore, freestyle en alles wat in het spectrum van de hardere stijlen van dancemuziek past gedraaid. Van de meest euforische rustigere Hardstyletracks en Hardstyle classics, tot de hardste Raw Hardstyle en snelste uptempo hardcore tracks. Het doel was om samen verschil te maken door een grote groep dj’s bij elkaar te brengen om een eenheid te vormen en te laten zien dat er genoeg samenhorigheid is onder de Hardere Styles DJ’s. Met dit initiatief hebben de dj s laten zien dat Nederland niet alleen het dj-land van de wereld is maar ook dat de hardere dancestromingen immens populair zijn. Hardstyle is tot nu toe het grootste substroming geweest en vond zijn oorsprong in Nederland en de Nederlanders hebben Hardstyle internationaal groot gemaakt.
De initiatiefnemers zijn Anthony Donner, voormalig hoofdredacteur van DJ Mag NL, en Amrish Raghosing, welke zelf ook DJ is onder de naam Dutch Hustlaz, en tevens eigenaar van DJ School Alphen. Daarnaast heeft Anthony het grootste dj- en danceboek van de wereld uitgegeven: ‘Dutch DJ’s’ en hij is bezig met het eerste boek over Hardstyle ‘This Is Hardstyle’. Samen lanceren ze binnenkort de eerste dj-award voor Nederlandse dj’s, de Dutch Priority Award. Jelmer Smit (tevens dj-leerling van DJ-school Alphen) is verantwoordelijk voor o.a. de planning, en diverse hosting vanuit organisaties en muziek labels. Dit 10-daagse spektakel wordt gehouden in de meest spraakmakende DJ School van Nederland; DJ School Alphen.




