
Jenaplanschool de Klimboom haalt groots bedrag op voor Oekraïners
AlgemeenIn de maand maart heeft de Katholieke Jenaplanschool de Klimboom een prachtig bedrag opgehaald voor de mensen uit Oekraïne. De kinderen van de school hebben geweldige acties opgezet en uitgevoerd. Zo werd er een sponsorloop gehouden, een markt georganiseerd en werden er zelfs karweitjes opgeknapt voor de mensen uit de buurt.
Tijdens een eindpresentatie in aanwezigheid van de burgemeester Jan Heijkoop, werd het recordbedrag bekendgemaakt door een groep enthousiaste bovenbouwers. Zij maakten tijdens een zelfgemaakt Klimboomjournaal bekend dat er maar liefst €6500,- is opgehaald.
Nadat de burgemeester de cheque in ontvangst nam, maakte hij bekend dat dit geld wordt besteed aan een nieuwe woonruimte voor Oekraïners in Hendrik Ido Ambacht. De burgemeester heeft een aantal kinderen uitgenodigd te komen kijken dat het geld goed besteed wordt!




