Afbeelding

De kerstmarkt met levende kerststal in Heerjansdam

Kunst en cultuur

Vrijdag 12 december wordt er weer een kerstmarkt georganiseerd op de Kromme Nering in Heerjansdam. Samen met de levende kerststal met echte beestjes en de figuren van de kerststal. Kom jij ook gezellig? De kerstmarkt is open van 17.00 tot 20.00 uur.

Vrijdag is het al weer de 10e editie van de kerststal. Een kraal met beestjes waarin de kinderen met de beestjes mogen knuffelen. En natuurlijk lopen de figuren van de kerststal ook rond: Jozef, Maria, de 3 Koningen, de engelen en de herders.

Deze kerststal staat midden in de kerstmarkt van 37 kramen met van alles te koop. Van leuke cadeautjes tot lekkers te eten. Van hobbyisten tot kleine bedrijfjes bieden hier hun spullen aan. Natuurlijk zijn er voor deze avond ook leuke aanbiedingen bij de Diejo en de Spar.

Kom genieten onder de mooi verlichte bomen en kerstversiering van de Kromme Nering van de gezellige kerstsfeer en de muziek van EMM.

Voor de kinderen is er chocolademelk, marshmallows en een strippenkaart om op zoek te gaan naar alle figuren van de kerststal. Voor de volwassenen is er glühwein en van alles te koop.

Stichting de Heerjansdames organiseert dit weer graag met heel veel vrijwilligers. Tot vrijdag!

Afbeelding
Afbeelding