
Michiel van Veen nieuwe voorzitter bestuur ChristenUnie Zwijndrecht
LokaalTijdens de gehouden ledenvergadering van de ChristenUnie afdeling Zwijndrecht op donderdag 12 oktober 2023 heeft Johan Kodde na 17 jaar afscheid genomen als voorzitter van het bestuur. Ook nam Jan Baan afscheid als penningmeester van het bestuur.
Ook van de vertrekkende fractieleden Liesbeth van Utrecht-Schuurman en Marleen Willemse-Slobbe werd op deze bijeenkomst afscheid genomen. Van de ChristenUnie ontvingen de vertrekkende leden van het bestuur en fractie als afscheidskado een bos bloemen en een beeldje dat de afhankelijkheid naar God toe uitbeeldt, waarin de letters C en U te zien zijn.
Tijdens de vergadering benoemden de leden ook twee nieuwe bestuursleden. Michiel van Veen volgt Johan op als voorzitter van het bestuur. Het bestuur werd verder versterkt en vernieuwd met Andie Goeree (penningmeester).
Tekst + foto: ChristenUnie Zwijndrecht










