Afbeelding

Kinderkerstfeest in De Hoeksteen Zwijndrecht

Lokaal

Op vrijdag 22 december vindt ons jaarlijkse Kinderkerstfeest plaats zoals altijd in De Hoeksteen in Zwijndrecht.Reeds jaren organiseren wij als De Hoeksteen dit feest samen met de Bethelkerk, en staat de kerk ook die avond open voor iedereen.

Iedereen is van harte uitgenodigd! Vanaf 16:30 uur gaan de deuren open, buiten knapperd een haardvuurtje met een heerlijke pan gluhwein erboven, de kinderen kunnen Marsmallows roosteren en er is warme chocolademelk met een lekker koekje.En er staat een schitterende ster boven het kerkgebouw.

Tijdens de inloop van 16:30 uur tot 17:00 uur kunnen kinderen een knutselwerkje maken met een kaarsje erin. Met het lichtje in onze handen starten we dan om 17:00 uur met het kinderkerstfeest onder leiding van dominee Wouda.
Door een van de oma’s in de kerk wordt het kerstverhaal verteld met prachtige platen en de kinderen zitten rondom haar stoel op het podium te luisteren.
En natuurlijk sluiten wij ook deze dienst af met een lied waarbij de kinderen met een muziekinstrumentje heel hard (!) mee mogen doen.

Het wordt een vrolijk feest want Jezus is geboren! Kom je ook?