
Een terugblik op 2023 en vooruitblik op 2024
LokaalAan de start van het nieuwe jaar kijkt Verloskundige Praktijk Hendrik-Ido-Ambacht uit naar alle nieuwe zwangeren en partners die ze komend jaar mag begeleiden. Ook is het een moment om terug te blikken op 2023. Een mooi en vruchtbaar jaar.
De laatste baby van het jaar was Jaim, een prachtig jongetje. Hendrika mocht een groot deel van de geboorte begeleiden, uiteindelijk werd Jaim met een keizersnede geboren. Zijn papa en mama zijn onwijs trots.
Er werden in 2023 3 jongetjes meer dan meisjes geboren
Het lichtste kindje woog 1920 gram
Het zwaarste kindje woog 4800 gram
De meeste kinderen werden geboren bij een zwangerschapsduur van 39+1 en 40+5.
De meest populaire meisjesnaam was Olivia en de meest populaire jongensnaam was Boaz.
We blijven als praktijk continue in ontwikkeling. Per 2024 bieden wij de BirthCoachVR aan bij ons in de praktijk!
Uit wetenschappelijk onderzoek blijkt dat wanneer je bevalt, de pijnscore met BirthCoach VR gemiddeld met 2 punten daalt op een schaal van 0 (geen pijn) tot 10 (hevige pijn), én je houdt zelf de regie over je bevalling en de bestrijding van de kracht van de wee. In alle fases van de bevalling draagt het bij aan een positieve ervaring.
Wij houden ervan! En we zijn de eerste in de regio die deze mogelijkheid aanbieden.











