
Oude Postkantoor Open
LokaalHet clubgebouw van het Historisch Genootschap Heerjansdam is aanstaande zaterdag 3 mei weer open. Het bestuur is bijzonder blij met de ruim zeshonderd Vrienden van het Genootschap in Heerjansdam, een dorp met zo’n 3800 inwoners. Bestuursleden en vrijwilligers zijn aanwezig om met u het heden en verleden van ons dorp en haar rijke geschiedenis te delen en door te geven. Als nieuwe donateur en Vriend van het Historisch Genootschap bent u hartelijk welkom in onze groeiende vereniging. U steunt ons al vanaf minimaal zeven euro vijftig ( € 7,50 ) per jaar en ontvangt bij inschrijving het Jaarboek 2024 gratis.
Jaarboek 2025
Deze maand mei staat landelijk in het teken van 80 jaar Bevrijding. Dit na een bezetting van vijf jaren oorlog tussen 1940 en 1945. Ook in ons dorp Heerjansdam zijn er veel activiteiten gepland. Het Historisch Genootschap zal in het nieuwe jaarboek dan ook uitgebreid stilstaan met verrassende artikelen en verhalen uit deze periode. De presentatie van het jaarboek is gepland, zoals gebruikelijk, in de maand december.
Aanstaande zaterdag is iedereen weer welkom en kan terecht met vragen over de geschiedenis en foto’s van Heerjansdam. Dirk Oomsen is weer aanwezig voor uw familiestamboomonderzoek. De koffie met wat lekkers erbij, staat klaar vanaf 10.00 uur. Kom kennismaken met uw dorpsgeschiedenis. Het clubgebouw is te vinden aan de Vlasakkers, achter de historische Dorpskerk. Er staat een stoel voor u klaar!








