Afbeelding

Overleden man aangetroffen in Zwijndrecht

Lokaal

Op woensdag 24 september om 07.30 uur werd het lichaam van een 22-jarige overleden man in het water aan de Uilenkade in Zwijndrecht aangetroffen. De man heeft de Poolse nationaliteit en woonde in Zwijndrecht.

Het is onduidelijk hoe de man in het water terecht is gekomen en is overleden. Wij houden nog rekening met verschillende scenario’s en komen graag in contact met mensen die meer weten. 

De man is voor het laatst gezien op vrijdag 19 september toen hij om 23.55 uur vertrok uit een café in Dordrecht. Hij is 174 cm lang en 80 kilo en droeg vrijdagavond een groen Adidas T-shirt, donkere jeans en zwarte Adidas sportschoenen met witte strepen.

Heeft u in de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 september iets opvallends gezien of gehoord? Laat het weten via 0900-8844 of Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000. Middels deze weg willen wij alle betrokkenen nogmaals veel sterkte wensen. 

Bron: Facebook Politie Basisteam Drechtsteden-Buiten