
Het Christelijk Gemengd Drechtstedenkoor ‘Praise Him‘ zingt in Zwijndrecht
LokaalOp zaterdag 22 november geeft ‘Praise Him’ een concert in de Maranathakerk in Zwijndrecht. Het is het eerste in een reeks mooie concerten. De avond staat natuurlijk onder leiding van dirigent Jan Quintus Zwart en achter het orgel zit Kees de Bruin. Het belooft een mooie avond te worden. Het concert begint om 20.00 uur, vanaf 19.30 is de kerk open. Adres: Koninginneweg 1a Zwijndrecht. Toegangsprijs € 9,00 in de voorverkoop te bestellen via QR-code (www.praisehim.nl) en € 10,00 bij de kerk. Kinderen t/m 14 jaar gratis (in gezinsverband).
Op 20 december volgt natuurlijk het bekende ‘Kerstfeest in de Grote Kerk’ van Dordrecht. Ook deze avond staat onder leiding van Jan Quintus Zwart. Daarnaast werken mee: Bert Kruis (orgel) Marco van der Poel (piano en solist) Noortje van Middelkoop (panfluit) en zingen ook The Credo Singers uit Rotterdam, leden van het Hollandkoor en een projectkoor mee.
Ook u kunt projectlid worden. Voor €15,00 krijgt u de muziek in bruikleen en kunt u mee repeteren op de speciale repetities die plaatsvinden op 3 zaterdagen voor de uitvoering : 29 november en 6 en 13 december van 10.00 tot 13.00. U zingt dan als projectkoorlid op 20 december mee. De repetities vinden plaats in Dordrecht bij Vrienden van de Hoop, Provincialeweg 122. Informatie info@praisehim.nl of 06 36534449.







