Afbeelding

Een bijzondere actie vol lokale liefde bij Kwalitaria Zwijndrecht

Lokaal

Kwalitaria Zwijndrecht verspreidt warmte tijdens de feestdagen: doe een wens voor een ander in de wensboom.

Deze decembermaand draait het bij Kwalitaria Zwijndrecht niet om extra kortingen of volle bezorgtassen, maar om iets veel mooiers: teruggeven aan de mens. Ondernemer Gideon organiseert samen met lokale ondernemers een hartverwarmende kerstactie waarbij gasten een wens kunnen doen voor een ander.

Vanaf begin december staat er in de vestiging een feestelijke Kwalitaria wensboom waarin wenskaartjes kunnen worden gehangen. Op deze kaartjes kunnen buurtbewoners een mooie wens opschrijven voor iemand anders: een buurvrouw die altijd klaarstaat, een vriend die een steuntje in de rug kan gebruiken, of een familielid dat wel wat extra geluk verdient.

“Het draait niet om kopen, maar om geven. Dat vind ik het mooie aan deze actie,” vertelt Gideon, ondernemer bij Kwalitaria Zwijndrecht, enthousiast.

Smakelijke prijzen voor de mooiste wensen
Alle ingevulde wenskaarten worden na de feestdagen verzameld, en in januari worden er prachtige prijzen verloot onder de deelnemers. De prijzen gaan dan natuurlijk naar de personen waar een mooie wens voor is gedaan. De hoofdprijs? Een door Kwalitaria Zwijndrecht verzorgde dag in de Efteling voor vier personen ter waarde van €200!

Daarnaast dragen verschillende ondernemers uit de buurt hun steentje bij met cadeaubonnen, lekkernijen en andere leuke cadeaus, want samen maken we de feestdagen nét wat mooier.

Hoe werkt het?
Meedoen is simpel:
1: Haal in de decembermaand een wenskaart in de winkel bij Kwalitaria Zwijndrecht.
2: Schrijf jouw mooiste wens op voor een ander. Vergeet niet je naam en de gegevens van de persoon op te schrijven die je wilt verrassen met iets moois!
3: Hang de kaart in de wensboom in de vestiging. In januari verloten wij de prijzen.

Het mooie; je hoeft niks te kopen of te bestellen. Iedereen mag gewoon meedoen, omdat het kerst is.

Een boom vol mooie verhalen
De wensboom is niet alleen een kans om mooie prijzen weg te geven, maar ook een symbool van saamhorigheid. Elk kaartje vertelt een verhaal: van kleine gebaren tot grote dromen. In januari worden enkele wensen in het zonnetje gezet, samen met de winnaars van de prijzen.

Gideon: “Als we met deze actie al wat warmte kunnen verspreiden in onze buurt, dan is dat voor mij al winst.”

Je kunt jouw wenskaart in de wensboom hangen t/m 31 december 2025.