
Week 5 Hi5Ambacht
AlgemeenOok de vijfde week van de zomervakantie bij Hi5Ambacht was een succes. Het thema deze week was ‘family & fun’. Veel kinderen en ouders hebben zich tijdens het mooie weer vermaakt bij de verschillende activiteiten.
De week startte maandag met een vossenjacht. Op verschillende plekken in ons dorp zaten rare figuren verstopt. Zo zat er een romein in de nieuwe speeltuin aan de Schildmanstraat, een minion in het baxpark en een echte prinses op het parkeerterrein voor de Ridderhal. Sommige kinderen en (groot)ouders hebben zelfs alle vossen te voet gevonden!
Dinsdag werd er gegriezeld in de Ridderhal. Alleen de echte waaghalzen durfden de sporthal te betreden waar ze schrokken van de verstopte spoken.
Op woensdag gingen de echte Ambachtse bakkers aan de slag tijdens de ‘heel Ambacht bakt koekjes’ wedstrijd. De jury was erg verbaasd over het enorme baktalent in onze gemeente, maar uiteindelijk wisten zij de drie beste koekjesbakkers er tussenuit te halen. Zij gingen naar huis met een leuke prijs.
De laatste activiteit was de obstaclerun op donderdag. Met meer dan 30 graden waren er meer dan 25 dappere deelnemers die alle obstakels wisten te trotseren. Met enorme rode en bezwete hoofden passeerden zij de finishlijn.
Op naar de laatste week met het thema: ‘splash’!








