
Dolle pret bij het Festijn
LokaalDe 1e Festijndagen zitten erop. Meer dan 100 kinderen hebben elke dag genoten van leuke activiteiten en spelletjes. Het Festijn is er nog tot as. vrijdag.
Het springkussen, de grote knutseltafel, schminken en voetballen zijn favoriet bij de kinderen. Aswin komt maandag naar de deur rennen en roept: “Eindelijk is het weer Festijn. Ik heb er zo een zin in!”. Hij vult snel het inschrijfformulier in en zijn moeder betaald zijn weekkaart van 20 euro. En zo komen er veel kinderen op maandag die de hele week genieten van sport en spel in de Develhal.
Bol van de activiteiten
Maandagmiddag zijn we het park in gegaan en daar leuke spelletjes gespeeld. Dinsdag was er een echte schminkster. De mooiste prinsessen liepen al snel door de sporthal. En wat dacht je van het grote casinospel met winnaars en verliezers.
De komende dagen is er nog veel te beleven bij het Festijn. Woensdag krijgen we gratis patat van Verhage Kort Ambachtlaan. Mjammie! Ook wordt de grote stormbaan getrotseerd.
Op donderdag en vrijdag nog volop pret en plezier dus als je nog niet bent geweest kom dan naar het Festijn. We zijn er t/m vrijdag.
Alles op een rijtje:
Het Festijn is voor alle kinderen van de Zwijndrechtse en Heerjansdamse basisscholen uit de groepen 2 t/m 8 (5 t/m 12 jaar). Vanaf 09.45 uur kan je je inschrijven. We beginnen elke dag om 10.00 uur. Om 15.00 uur is het afgelopen en ga je weer naar huis. Tussen de middag eten we in de sporthal. Vergeet geen eten mee te nemen. Drinken krijg je van ons.
Wat kost het Festijn?
Een dagkaart kost 7 euro. Dit bedrag is zo laag dankzij subsidie van de gemeente Zwijndrecht. Voor kinderen die de hele week willen komen is er een weekkaart. Deze kost maar 20 euro.
Meer informatie en leuke foto’s vind je op facebook: Festijn Zwijndrecht en instagram: festijn.zwijndrecht

















