
Open dag Volkstuinvereniging “Ons Genoegen”!
LokaalSinds jaar en dag wordt er op Volkstuinvereniging “ons Genoegen” in Heerjansdam volop ge(moes)tuinierd. Van jong tot oud, van vroeg tot laat, van klein tot groot, van conventioneel tot eigentijds, van planten in rijtjes tot alles dwars door elkaar.
Iedereen heeft zo zijn eigen reden en manier van tuinieren. Vast staat dat er momenteel druk gewerkt wordt, de tuinen staan er in deze tijd van het jaar het mooiste bij.
Tussen het harde werken door is er altijd tijd voor een praatje met de buurman of buurvrouw, dit soort gesprekjes leiden vaak tot een uitwisseling van ervaringen, tips en oogst. Zo ga je na een paar uurtjes schoffelen vaak weg met een mand vol lekkere groenten en fruit.
Het complex van de moestuinvereniging aan de Ganzekant in Heerjansdam is normaal gesproken alleen toegankelijk voor leden en geen openbaar terrein. Op zaterdag 26 augustus wordt het terrein daarom van 10.30 tot 13.00 opengesteld voor alle geïnteresseerden, de leden vinden het erg leuk u rond te leiden en uw vragen te beantwoorden. De tuinen met een vlag zijn te bezichtigen. Wie weet is er nog wel iets te proeven!
Meer informatie van de vereniging kunt u vinden op de website;
www.volkstuinverenigingonsgenoegen.nl.
Komt u ook een kijkje nemen?!







