
Terugblik STO Techniek Belevingsdagen
LokaalNa het daverend succes van vorig jaar was de uitdaging voor de organisatie van de STO techniek Belevingsdagen om dit te evenaren dan wel te verbeteren. “Nou, dat is gelukt!” volgens projectleider Albert de Zwart.
” Met 20 bedrijven meer dan vorig jaar is de techniek beleving nog breder en meer divers geworden. Ook buiten de parkeergarage was dit jaar genoeg te beleven” Ruim 1250 brugklasleerlingen uit de regio hebben genoten en, zoals een begeleidend docent zei: ‘dit is zo fantastisch om te zien dat hier in één event alles gebeurt wat je het onderwijs graag wil. Ervaren, beleven, ontdekken en uitdaging’.
Ook de deelnemende bedrijven reageren enthousiast en steunen dit concept van harte. Met elkaar hebben we weer meer jonge mensen kennis laten maken met het technische beroepenveld. Hier is een enorm tekort aan personeel en de STO techniek belevingsdagen brengen op de perfecte manier bedrijven en leerlingen samen. Op naar volgend jaar!







