
LRC Leerdam klopt Heerjansdam: 4-2.
LokaalLRC maakte zaterdag een einde aan een reeks van zes ongeslagen wedstrijden want de ploeg uit Leerdam won met 4-2. De technische staf van De Dammers moest trouwens flink puzzelen omdat veel spelers niet beschikbaar waren en zelfs op de wedstrijddag kwam er nog een afmelding wegens ziekte.
De wedstrijd zelf leek ook al dramatisch te beginnen toen LRC na tien minuten een belachelijke strafschop kreeg, nadat keeper Oscar Roos fraai redde en er daarna pas contact was. Roos stopte de penalty van Timo Lutters. Snel daarna een goede aanval van Heerjansdam via Marvin van der Made/Tim Groeneveld, die over het doel schoot. Een handvol minuten later werd het 1-0 door Jamal Quassif. Ruim tien minuten later gevolgd door de gelijkmaker van Milan van den Berg (38) na goed werk van Van der Made/ Groeneveld. Heerjansdam leek (verdienstelijk) met die stand te gaan rusten, maar Stan Griffioen scoorde van grote afstand: 2-1 (44).
Na de rust al snel gevolgd door de 3-1 (51) door Coen Horb die de bal achter de ingavallen keeper Twan Bakker schoot. Ook die stand stond niet lang op het scorebord want in de 55e minuut scoorde Sil van Putten: 4-1. Een grote nederlaag dreigde, maar Heerjansdam toonde verkracht, want Van der Made schoot van dichtbij de 4-2 in (62). Nu leek LRC de weg kwijt en de thuisclub had tot twee keer geluk dat het geen 4-3 werd. Want Van der Made was twee keer (69e en 75e minuut) dichtbij de aansluittreffer. Keeper Felino Helderton voorkwam dat (met wat geluk) echter. Daarna was de wedstrijd wel gespeeld.








