
Fotoclub Oostendam houdt expositie
LokaalRegio - Fotoclub Oostendam bestaat uit een groep enthousiaste hobbyfotografen uit Ridderkerk, H.I.Ambacht en omstreken. Doel is elkaar zo veel mogelijk te ondersteunen, te adviseren en te inspireren om tot steeds betere resultaten te komen. De fotoclub bestaat inmiddels 10 jaar en de laatste tijd is een aanzienlijk aantal nieuwe leden verwelkomd. Elke eerste dinsdagavond van de maand komen de leden bij elkaar. Als vast onderdeel worden de foto’s, die gemaakt zijn naar aanleiding van een thema of een excursie, getoond en in informele sfeer besproken. Daarnaast laat ieder ook vrij werk zien dat niet langer geleden dan een jaar is gemaakt. Er wordt veel aandacht besteed aan de sfeer van de foto’s, het kleurgebruik, de compositie en het lijnenspel. Daarnaast is er ook ruimte voor de technische kanten van het fotograferen zelf en de nabewerking in bijvoorbeeld Lightroom en Photoshop.
Sinds kort maakt Fotohuiskamergroep Ridderkerk ook deel uit van de club. Deze groep is ontstaan als doorstart van Fotoclub Ridderkerk dat al 60 jaar bestond en uiteindelijk door meerdere omstandigheden 5 jaar geleden moest stoppen. Ieder is verheugd dat de ervaring van beide clubs een duidelijke meerwaarde heeft voor iedereen. In het gezondheidscentrum GOED (Jan Luykenstraat 8 te Ridderkerk) is op dit moment voor het eerst gezamenlijk werk te bewonderen voor alle bezoekers van het Centrum.
Vind jij fotograferen ook zo leuk en zou je er meer mee willen doen? Kom dan vrijblijvend naar een van de clubavonden om te kijken of onze club wellicht ook iets voor jou is. Je bent van harte welkom. Wij zijn te vinden in gebouw De Korenbloem van speeltuinvereniging Oostendam, Tarwestraat 34-a te Ridderkerk Oostendam. Voor inlichtingen kun je contact opnemen met Ron Westbroek (c.westbroek@chello.nl)









