Afbeelding
Zelma Brezinska

Televisiedebatten op ATOS-TV

Lokaal

Op woensdag 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. De stempas is al in de brievenbus gevallen. Maar op wie moet je stemmen? In Zwijndrecht doen zeven partijen mee om 27 zetels te bezetten en in Hendrik-Ido-Ambacht zijn het acht partijen die 23 zetels gaan verdelen.

Om de keuze te vergemakkelijken organiseert de lokale omroep voor Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht ATOS Radio en TV twee lijsttrekkersdebatten op vrijdagavond 6 maart in de theaterzaal van Spektakel op het Norderstedtplein in Zwijndrecht.

Daar worden televisieopnamen van gemaakt die vanaf maandag 9 maart tot en met dinsdag 17 maart dagelijks worden uitgezonden op het tv-kanaal van de ATOS en op YouTube.

De uitzendtijden zijn dagelijks van 12 tot 14 uur, 18 tot 20 uur en van 21 tot 23 uur.

Bij die tv-opnamen is publiek en zeker de aanhangers van de politieke partijen van harte welkom. Je kan op de tribune plaatsnemen en als het nodig is je favoriete lijsttrekker aanmoedigen. De debatten worden geleid door Ronald Roël.

De tv-opnamen voor Zwijndrecht zijn vrijdag 6 maart om 18.30 uur en die van Hendrik-Ido-Ambacht om 20.00 uur. Beide opnamen duren een uur. De inloop is vrij.

Daarnaast zijn er op ATOS Radio extra uitzendingen met de lijsttrekkers in het “ATOS-Verkiezingscafé” elke zaterdagmiddag van 12 tot 1 uur. De uitzendingen zijn ook als podcast te vinden op ww.atosrtv.nl.

En tenslotte, op de verkiezingsavond van 18 maart zendt ATOS Radio tussen 21 en 24 uur een extra radioprogramma uit met uitslagen, analyses en reacties vanuit de gemeentehuizen van Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht.