Ronald de Meij bij de glijbaan met bestuurder Frank Tigges en directeur Sandra Knijnenburg
Ronald de Meij bij de glijbaan met bestuurder Frank Tigges en directeur Sandra Knijnenburg Kevin Rosendahl

Kindcentrum Toermalijn geopend door wethouder Ronald de meij

Lokaal

Woensdag 11 maart was het dan eindelijk zover; na jaren plannen maken en meer dan drie jaar in portacabins aan de Anna Paulownastraat te hebben gebivakkeerd was daar eindelijk de officiële opening van het nieuwe kindcentrum De Toermalijn. 

De school is een prachtig licht gebouw geworden welke veel rust uitstraalt en waar kinderen nu al met heel veel plezier naar school gaan. Vooral de glijbaan aan de zijkant van het gebouw is een grote hit maar ook werken de kinderen heel graag op het mooie leerplein en spelen ze graag op het schoolplein met een avonturen pad rondom. Doordat er nu twee dagopvang groepen gehuisvest zijn van Yes kinderopvang is het nu een officieel kindcentrum van 0 tot 12 jaar.

Er waren veel genodigden en collega’s aanwezig om dit mooie moment mee te vieren. 

Maar centraal stonden natuurlijk de leerlingen en het team van de Toermalijn. De kinderen hadden een dag eerder de hele dag workshops gehad van drumtastic zodat ze voor de school een spetterende opening konden verzorgen. 

Wethouder Ronald de Meij had eerder al eens als grapje geroepen dat hij wel van de glijbaan zou willen als de school eenmaal af was. Dat waren ze niet vergeten op de Toermalijn en zo geschiedde dat de wethouder de school al glijdend door de glijbaan officieel opende.