Beeld van het DKL-toernooi
Beeld van het DKL-toernooi

Geslaagd DKL-toernooi bij Albatros

Lokaal

Zwijndrecht - De korfbalvereniging Albatros kan terugkijken op een geslaagde 8e editie van het DKL-toernooi. Onder prima weersomstandigheden speelden zo’n 100 jeugdteams hun wedstrijdjes ter voorbereiding op de komende veldcompetitie. Het toernooi dat gesponsord wordt door het Dordtse DKL Accountants en Adviseurs B.V. is populair in de regio omdat er in een kort tijdsbestek enkele wedstrijdjes gespeeld worden en het oefenen en aan elkaar wennen centraal kan staan. Dankzij de strakke organisatie en de medewerking van de clubs kon er tevreden teruggekeken worden.

In de middag was er ruimte voor meerdere oefenwedstrijden waarbij Albatros Valto uit De Lier ontving. U17-1 maakte gehakt van de leeftijdsgenoten uit het Westland (25-3) en U19-1 verloor nipt met 12-13. Het 2e won met 17-10 van de reserves van Valto en de wedstrijd tussen de eerste teams eindigde in 17-21 in het voordeel van de sterkere gasten.

Senioren 5 won in Strijen van het vlaggenschip van Ventura Sport en U19-2 oefende in Delft nuttig tegen Excelsior.

De beslissingen in de opstellingen van de diverse teams zijn door de verantwoordelijken genomen. Natuurlijk zijn er dan blije en teleurgestelde spelers maar hopelijk kunnen de coaches de teams op tijd klaarstomen voor de start van de competitie. Op zaterdag 5 september start Albatros met 19 thuiswedstrijden op sportcomplex Develstein. Het 2e reist naar KOAG 2 en het eerste team speelt om 16.30 uur de derby tegen KCR in Ridderkerk. Het vlaggenschip onder leiding van Pieter Korteweg en Timon Lommers start dit seizoen met het ongewijzigde damesviertal Alice, Caroline, Femke en Simone en met de mannen Damian, Jesse, Luuk en Merijn.