
Hi5 SummerVibes Week 6
LokaalDe zesde week van de zomervakantie bij Hi5Ambacht begon creatief. Op maandagochtend maakten de kinderen kleurrijke LP’s die als decoratie gebruikt zouden worden op het Hi5 Festival. In de middag was het tijd voor synchroonzwemmen en schoonspringen in het zwembad. De deelnemers oefenden sierlijke bewegingen en sprongen, wat zorgde voor een vrolijke en sportieve middag.
Dinsdag werd er de hele dag gesupt, net als in week 1. In de middag was er een speciale ronde voor meiden van 10 jaar en ouder, die samen het water op gingen en genoten van het mooie weer en de gezellige sfeer.
Woensdag stond in het teken van natuur. Aan de hand van het natuurpaspoort ontdekten de kinderen allerlei opdrachten en leerden zij meer over de omgeving.
Donderdag was het grote Hi5 Festival, waar alle gemaakte decoraties uit de afgelopen weken te bewonderen waren. Er waren veel activiteiten zoals lasergame, schminken, een springkussen en een silent disco. Het festival was druk bezocht en vormde een feestelijke afsluiting van zes weken vol plezier.
Het was een geweldige zomervakantie met heel veel enthousiast deelnemers van jong tot oud. Namens het hele team van Hi5Ambacht willen wij alle deelnemers bedanken voor de gezelligheid tijdens alle activiteiten en we hopen jullie bij andere activiteiten in het schooljaar of in de andere vakanties weer te zien! Inschrijven? Kijk op www.hi5ambacht.nl
(Extra dank aan Cees Verschoor voor het maken van alle foto’s deze zomer.)








