Maar liefst 15 muzikanten hadden zich opgegeven om mee te repeteren.
Maar liefst 15 muzikanten hadden zich opgegeven om mee te repeteren.

Kennismakingsdag bij Het Geklank een groot succes

Kunst en cultuur

Zaterdag  17 juni was de eerste editie van de kennismakingsdag bij Het Geklank een groot succes. 

Maar liefst 15 muzikanten hadden zich opgegeven om die dag mee te repeteren voor het Zomermiddagconcert. Zelfs muzikanten uit België en Groningen waren van de partij! Een mooi en afwisselend programma met o.a. Mamma Mia, Pirates of the Carribean en Music werd in de ochtend en begin van de middag ingestudeerd. Het zonnetje en een heerlijk lunch maakte de gezellige sfeer compleet. Om 16:00 was het concert buiten op het grasveld bij Panoord.

Jubilarissen
Tijdens het concert werden ook nog 3 jubilarissen in het zonnetje gezet. Zowel Petra de Reus, Doeke Slagman als Ype Nugteren zijn 50 jaar lid van de vereniging! Zij kregen uit handen van de voorzitter een aandenken en zijn zeker nog niet van plan om te stoppen!

Deze dag krijgt zeker een vervolg en mocht je het nu gemist hebben maar toch graag eens mee wil spelen, dan kun je op maandagavond altijd gewoon langskomen op de repetitieavond of een mail sturen naar info@hgdk.nl voor meer informatie.

Lees hier de digitale editie

Zwijndrecht

Hendrik-Ido-Ambacht

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief van Weekblad De Brug. U ontvangt dan elke week de edities in uw mailbox.