Afbeelding

Steven van Die opnieuw voorgedragen als wethouder CDA Ambacht

Politiek

CDA Ambacht draagt Steven van Die opnieuw voor als wethouder in het nieuwe college. Met zijn ruime bestuurlijke ervaring en sterke betrokkenheid bij het dorp is hij volgens de fractie de juiste persoon om verder te bouwen aan Ambacht.

In de afgelopen periode heeft Steven als wethouder met in zijn portefeuille onder andere Sociaal Domein zichtbaar resultaat geboekt. Zo wordt in juni Cascade feestelijk heropend. De verbouwing bleef binnen budget en kende slechts een minimale verschuiving in de planning. Steven: “Het gebouw is niet alleen bouwkundig vernieuwd, maar ook volledig verduurzaamd. Met onder meer een nieuwe tribunetrap als hart van het pand, een open inrichting met verspreide bibliotheekfuncties en ruimte voor horeca is Cascade klaar voor de toekomst.”

Ook in de sport is stevig geïnvesteerd. “Buitenvelden zijn vervangen, eerder werd al geïnvesteerd in het zwembad en nu is Cascade vernieuwd. Daarmee zijn zowel buitensport, binnensport als cultuurvoorzieningen versterkt.” De komende periode wil Steven verder met de verbetering van sportaccommodaties, waaronder de Ridderhal, zodat alle verenigingen in Ambacht toekomstbestendige voorzieningen hebben.

Steven is een getogen Ambachter en kent de gemeenschap van binnenuit. Hoewel hij met zijn gezin in Rotterdam woont en daarvoor vrijstelling heeft gekregen van de huidige gemeenteraad, is hij dagelijks in het dorp aanwezig. Zijn ervaring en Ambachtse mentaliteit vormen volgens CDA Ambacht een waardevolle basis in een nieuw college.